Co může telefonní aplikace udělat pro oči

Co může telefonní aplikace udělat pro oči

Peníze na rozvoj pocházely z Britské rady pro prevenci slepoty (BCPB), Rady pro lékařský výzkum (MRC), Fight for Sight a Mezinárodní asociaci glaukomu (IGA).

Dr tablety nicozero. Andrew Bastawrous, který testuje nahlédnutí proti nejmodernějšímu nemocničnímu vybavení, nedávno řekl BBC News, že pacienti, kteří ji nejvíce potřebují, nejsou schopni se dostat do nemocnice, protože žijí na odlehlých místech a stejně si nemohou dovolit transport.

Říká, že naděje je, že Peek poskytne péči o oči pro nejchudší z chudých. Například katarakty jsou nejčastější příčinou slepoty a mnoho nemocnic je schopno poskytnout operaci, ale problém je dostat do nemocnice na oční testy. Dr. Bastawrous řekl:

„Co můžeme použít, je to, že technici mohou jít k pacientům, do jejich domovů, prozkoumat je na jejich předních dveřích a diagnostikovat je tam a pak.“

Testy probíhají v okrese Nakuru v Keni, která zahrnuje členy všech 42 kmenů žijících v Keni.

Začátkem tohoto roku, Dr. Bastawrous spoluautorem studie, která zjistila, že věk- Související makulární degenerace byla příčinou slepoty u 10% lidí ve věku 50 let v Nakuru. Tato přenosná souprava pro testování očí může diagnostikovat problémy očí ve vzdálených oblastech, kde je přístup na kliniky omezený. © Peek

Co může telefonní aplikace udělat pro oči

Peek může diagnostikovat obrovský rozsah problémů očí, slepoty a poruchy zraku, včetně:

 • katarakty
 • Makulární degenerace
 • Diabetická retinopatie
 • Jiná onemocnění sítnice a optických nervů.

Může také hledat klíčové ukazatele mozkového nádoru a krvácení. Katarakty a pomocí blesku může zkontrolovat sítnici.

Obrazovka telefonu může také zobrazit zmenšující se písmeno jako základní test zraku. Propojení s mapami Google poskytuje způsob, jak sledovat a léčit pacienty. Kolem Van.

Vědci tvrdí, že rané výsledky jsou slibné: Zatím asi 1 000 lidí mělo nějakou formu léčby.

Vývojáři doufají, že technologie PEEK umožní koordinované služby. a pomáhat při poskytování a cílení kampaní s hromadnou léčbou. „V tuto chvíli prostě nemáme vyškolený personál pro zdraví očí, aby do nejchudších komunit přinesli služby péče o oči.

Tento nástroj nám to umožní s relativně netrénovanými lidmi.“>

 • Zdraví/slepota očí
 • Lékařské prostředky/diagnostika

Post Pandemická terapie: Jak se mohou Newyorčané odrazit

Vzhledem k tomu, že více lidí je očkováno a zvažuje návrat do kanceláře, je normální cítit se znepokojeně návratem ke svým starým rutinám. Když se vracíme do „normálního“ života, budeme muset znovu uvést jednoduché dovednosti, které jsme v minulém roce nepoužili – od navigace do dojíždění až po interakci se spolupracovníky. I když se toužíte znovu spojit s členy rodiny a znovu se zapojit do vnějšího světa po měsících sociální izolace, můžete mít pocit, že vás sociální úzkost a nepohodlí drží zpět.

Pokud se cítíte znepokojeni obnovením svých běžných rutin po Covid-19, nejste sami. Naštěstí vám pro kohokoli, kdo se zabývá úzkostí nebo obáváním návratu k normálu, může post-pandemická terapie pomoci zvládnout nové požadavky post-pandemického života s větší důvěrou a menší starostí.

Co je to post-pandemická terapie?

Když se vracíme k našim běžnějším rutinám, mnoho lidí zažije dlouhodobé účinky traumatu souvisejícího s COVID-19, od separační úzkosti a panické poruchy po posttraumatickou stresovou poruchu (PTSD). Naštěstí s uvolněnými omezeními HIPAA pod Ministerstvem zdravotnictví a lidských služeb Spojených států, které mají být v platnosti, budou poskytovatelé telehealthu i nadále nabízet teleterapii a další virtuální služby duševního zdraví novým pacientům.

Teletherapy je forma telemedicíny, prostřednictvím které lékaři v oblasti duševního zdraví nabízejí pacientům s využitím technologie HIPAA zabezpečené služby virtuálního duševního zdraví. Prostřednictvím platforem Telehealth mohou poskytovatelé zdravotní péče vzdáleně spolupracovat s pacienty na nabídnutí online telepherapy sezení, vyvíjet techniky zvládání a využívat terapeutické techniky, jako je psychodynamická psychoterapie nebo kognitivně-behaviorální terapie (CBT).

Výhody teletherapy

V postkovidném světě pomáhá telehealth poskytovatelům zdravotní péče zajistit bezpečný, pohodlný a dostupnější přístup pacientů k péči o duševní zdraví.

Kromě zvýšeného přístupu pacientů má telemedicína pro kliniky a pacienty širokou škálu výhod. Pokud v současné době užíváte léky, Telepsychiatry nabízí vhodnou alternativu k přihlášení u praktikujícího, se kterým pracujete, a doplňuje vaše recepty. Mezitím, pokud nechcete vzít metro na Manhattan, abyste viděli svého praktikujícího, může telepsychology pomoci odstranit váš dojíždění a uvolnit svůj rozvrh.

Obecně, telehealth služby fungují stejně jako osobní služby a poskytují podobné výsledky, podle vědců. Pacienti naplánují živé video nebo telefonní schůzku s terapeutem nebo psychologem a podle potřeby se připravují na svou relaci. Pokud se jedná o první schůzku, nezapomeňte připravit jakékoli relevantní lékařské záznamy, zkontrolujte své telehealth pokrytí, dokončete nezbytné elektronické papírování a přineste seznam otázek, které se můžete zeptat.

Měli byste zkusit teletherapy?

Ať už jste byli infikováni Covid-19, riskovali expozici jako nezbytný pracovník během ohniska Covid-199 nebo pracovali z domova, koronavirová pandemie narušila každodenní život. S tolika z nás čelící chronickému stresu, finančním obavám a úzkosti souvisejícím se zdravím za poslední rok, je zcela normální cítit úzkost ohledně hrozícího návratu k normálu.

I po hrozbě, jako je Covid-19, naše těla a mysl potřebují čas na upravení a zpracování toho, co zažili. Je normální přemýšlet a přemýšlet o minulém roce, ale pokud stále zažíváte příznaky duševního zdraví po několika měsících, je čas zvážit odbornou pomoc.

Ve skutečnosti, navzdory nárůstu lidí, kteří během pandemie hledají telehealth služby, mnoho terapeutů očekává, že po normálním návratu života zažijí příliv klientů. Poté, co USA uvolní svá omezení, se lidé budou zabývat novou sadou stresorů, jako je plánování společenských shromáždění nebo přizpůsobení hybridnímu osobnímu a vzdálené práci.

Pokud zažíváte občasnou úzkost nebo se obáváte návratu do práce každý den, hledání profesionálních služeb v oblasti duševního zdraví je prvním krokem k lepšímu pocitu. I když nezažíváte intenzivní příznaky duševního zdraví, může Teletapy poskytnout bezpečný prostor, kde můžete vyjádřit své myšlenky, pocity a obavy.

Nalezení terapeuta v post-pandemickém světě

Ať už přecházíte z osobní péče nebo poprvé zahájení telepherapy, je nezbytné najít správné přizpůsobení. Podle Americké psychologické asociace může práce s terapeutem, se kterým se cítíte pohodlně, pomoci vytvořit hlubší terapeutický vztah. Udržování otevřené komunikace s psychologem může zase vést k lepšímu dlouhodobému psychologickému výsledku.

Chcete -li najít správného terapeuta, oslovte odborníka na duševní zdraví prostřednictvím terapeutické skupiny NYC. Od návratu na pracoviště po opětovné spojení s členy rodiny víme, že udržování života v New Yorku poté, co pandemie Covid-199 může vybrat daň na vaší duševní wellness.

Pokud se cítíte méně než „normální“, naši soucitní psychologové vám mohou pomoci přímo řešit tyto boje a zlepšit kvalitu života. Především, bez ohledu na to, jak vaši přátelé, spolupracovníci a členové rodiny zvládnou návrat do normálního života v nadcházejícím roce, pamatujte, že se můžete zotavit vlastním tempem.

tělo se po dodání změní různými způsoby. Jednou z běžných změn je poporodní krvácení. Může to zahrnovat procházení tkání, které nejsou přítomny v menstruační krvi.

je po porodu po porodu normální?

Po porodu je vaginální krvácení běžné. Toto krvácení je dočasné a lékařský název je Lochia. Následující činnosti mohou způsobit zvýšení krvácení:

 • Ráno vstávání z postele
 • Při močení nebo projíždějící stolici natáhnutí

Co způsobuje poporodní krvácení? Lůno uvolňuje extra krev a tkáně, které potřeboval k udržení zdravého plodu během těhotenství.

Během těhotenství hormonální změny zahušťují obložení dělohy, aby podpořily placentu. Po porodu se děloha zmenšuje na svou pravidelnou velikost a zbaví další tkáň, kterou již nepotřebuje.

Bleeding lze očekávat také během dodání. Během vaginálního porodu žena obvykle ztrácí přibližně 500 mililitrů (ML) krve a během cesarového porodu dvakrát tolik. Bez ohledu na typ dodávky může žena také zažít poporodní krvácení.

Jak dlouho trvá krvácení po porodu? , ačkoli to může trvat déle než 6 týdnů.

, poporodní krvácení se může změnit následujícími způsoby:

 • Den 1: Krev může být červená nebo nahnědlá, může dojít k nějakému srážení a mateřská podložka může být nutné pravidelně měnit.
 • Dny 2–6: Sraženiny mohou být menší, tok může být lehčí a krev může být tmavě hnědá nebo narůžovělá červená.
 • Dny 7–10: tok a Barva se může stát lehčí. Kapalina, která prochází, může být krémová bílá a tok může být mnohem lehčí než dříve.
 • w EEK 5–6: Může existovat hnědé nebo narůžovělé červené krvácení nebo krémově žluté výtoky a může se to stát ojediněl po dobu několika týdnů.

Zatímco poporodní krvácení je normální, velmi těžké nebo bolestivé krvácení může naznačovat problém, který vyžaduje lékařskou péči. protože lůno se stahuje na svou obvyklou velikost. Pokud však závažné křeče nebo bolest trvá několik dní po porodu, je dobré informovat lékaře. nebo kolem 470 ml krve v prvních 24 hodinách po porodu může lékař označit jako poporodní krvácení. Hodinu kvůli poporodnímu krvácení. Žaludek

 • Závratě
 • Cítit se slabý
 • Nepravidelný srdeční rytmus
 • Velké množství sraženin
 • Tyto problémy mohou naznačovat krvácení, které může být vážné, ale může pomoci řada léčebných postupů.

  Pokud má Lochia odporný zápach, může to naznačovat infekci. Infekce může způsobit endometritidu, což je zánět děložní podšívky. Pro snížení rizika infekce je důležité:

  • Důkladně umyjte ruce před a po odchodu na toaletu a změnu mateřství a změna mateřství Podložky
  • Udržujte nehty krátké
  • Během tohoto období noste žádné šperky na ruce nebo zápěstí
  • Mezi významné rizikové faktory pro poporodní infekci patří:

  • Prodloužená práce
  • Cesaan Delivery
  • Meconium během porodu
  • Poporodní krvácení

  Může být dobrý nápad informovat lékaře o jakýchkoli obavách souvisejících s infekcemi. do lůna, který se po porodu nekonává. Příčina může zahrnovat část placenty, která zůstala v lůně nebo v anatomickém nebo svalovém problému. Může to být vážný problém a může vést k poporodnímu krvácení. Odpočinek, praktikování dobré hygieny a řešení každého příznaku individuálně může pomoci. Chcete -li pomoci smlouvě o děloze

 • Spravovat nebo předepisovat léky, které omezují průtok krve z cév, které dodávají lůno
 • Doktor může místo toho doporučit chirurgickou možnost, jako například:

  • Bakri balón, zařízení vložené do dělohy pro kontrolu a snížení krvácení
  • embolizace děložní tepny , který vytváří dočasnou obstrukci v krevních cévách dodávajících dělohu
  • Postup k odstranění jakékoli placenty, která zůstala v lůně po porodu
  • laparotomie, aby prozkoumala dělohu
  • Hysterektomie

  shrnutí

  Po porodu děložnice zbavuje další tkáň a krev, kterou již nepotřebuje. Také mění jeho podšívku a zmenšuje se na svou pravidelnou velikost. Tento proces obvykle vede k poporodnímu krvácení, které může trvat asi 6 týdnů, i když může trvat déle. Tok a barva krve se liší od ženy k ženě a od těhotenství po těhotenství.

  Pokud je tok velmi těžký, nebo pokud doprovází bolest nebo jiné příznaky, měla by žena dostávat lékařskou péči Okamžitě.

  Potraviny bohaté na draslík zvyšují zdraví žen na zdraví žen

  • Kardiovaskulární onemocnění je hlavní příčinou úmrtí po celém světě. a kardiovaskulární onemocnění. -Rich Dieta může bojovat proti účinkům diety s vysokým obsahem sodíku a nižšímu krevnímu tlaku.
  • U mužů však dieta bohatá na draslík neměla významný účinek. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) jsou kardiovaskulární onemocnění (CVD) hlavní příčinou úmrtí po celém světě a každý rok končí asi 17,9 milionu životů.

  Ve Spojených státech způsobuje CVD 1 ze 4 úmrtí u mužů a 1 z 5 úmrtí v celé populaci. Čtvrtina všech úmrtí ve Velké Británii je způsobena CVD.

  Contents