Recenze HealthLabs: Co vědět

Recenze HealthLabs: Co vědět

Zahrnujeme produkty, o kterých si myslíme, že jsou užitečné pro naše čtenáře. Pokud si nakoupíte odkazy na této stránce, můžeme získat malou provizi. Tady je náš proces. Společnost má partnerství s tisíci laboratoří po celých Spojených státech. Ačkoli k provádění testů používá rozsáhlou síť laboratoří, Healthlabs nenabízí testování domů, které někteří lidé mohou preferovat.

Vezměte prosím na vědomí, že spisovatel tohoto článku nezkusil tyto produkty. Všechny prezentované informace jsou čistě založeny na výzkumu. Běžné testy moči a krevních testů bez nutnosti lékařského předpisu. Healthlabs uvádí, že osoba může získat výsledky do 3 dnů.

Better Business Bureau akredituje Healthlabs s hodnocením A+. Má 4,84 z 5 hvězdiček na základě téměř 1 400 recenzí zákazníků a za poslední 3 roky uzavřel 41 stížností.

Podobně je značka hodnocena jako vynikající na TrustPilot s hodnocením 4,9 hvězdičky, na základě téměř 2 000 recenzí zákazníků v době zveřejnění.

Značka má obecně pozitivní recenze. Tyto recenze zmiňují:

 • Rychlé výsledky
 • Uživatelsky přívětivé webové stránky
 • přiměřená cena
 • Bezešivý proces
 • Široká řada možností laboratorního testu
 • Vynikající zákaznický servis a pomoc
 • ) Služby

 • Obtížné náhrady
 • Neuspokojivý zákaznický servis

Jak Healthlabs Práce?

Osoba, která si přeje objednat test, si může vybrat z několika zdravotních kategorií, jako jsou obecné testy zdraví a wellness, testy štítné žlázy a testy STD. Osoba si také může vybrat mezi několika jedinými testy a testovacími panely.

Osoba si může objednat test po telefonu nebo na zdraví. Pokračujte v pokladně. Poté si musí vybrat testovací centrum poblíž. Po zadání objednávky obdrží osoba e -mail obsahující laboratorní požadavek, testovací kód a adresu zkušebního centra, které si vybrali. Jejich formulář pro rekvizice nebo testovací kód pro rekvizice tištěné laboratoře pro testování. Lidé bez přístupu k tiskárně mohou přímo faxovat své dokumenty do laboratoře kliknutím na tlačítko „Fax“ na svém online účtu.

testy podle Healthlabs obvykle trvají méně než 10 minut. HealthLabs e -mailem e rapid slim recenze -mailem výsledky testů, jakmile budou k dispozici, což obecně trvá 1–3 dny.

 • Mnoho možností, z nichž si můžete vybrat
 • Má více než 4 500 laboratoří s certifikací CLIA na celostátní úrovni, které si můžete vybrat z
 • Nevyžaduje předpis
 • Rychlý obrat výsledků
 • Přijímá platby HSA a PSA
 • Není třeba schůzek
 • Nabízí 110% cenovou záruku

nevýhody

 • Neposkytuje domácí testovací soupravy
 • Nepřijímá zdravotní pojištění
 • Za vrácení vrátí poplatek za zrušení

Možnosti testu HealthLabs

Následující tabulka uvádí testy, které HealthLabs nabízí.

typy testu Co se testy pokrývají

alergie /td> alergie na zvířata, plísně, houby, hmyz, drogy, chemikálie a potraviny

anémie Hemoglobin-s, které hladiny hemoglobinu, které jsou, které hladiny hemoglobinu, které může označit anémii srpkovitých buněk a základní a komplexní panely anémie Artritida a zánět Přítomnost a stupeň zánětu, identifikace specifických markerů podmínek, jako je Jako artritida, revmatoidní artritida (RA) a myasthenia gravis (Mg) krevní typ a poruchy krve PYSÍCE KRVEK A KREVNÍ KRETIVOST Srdeční zdraví a cholesterol Heart Health, hladiny cholesterolu, riziko srdečních chorob a poškození srdce Diagnóza a monitorování diabetu a hladiny glukózy a inzulínu v krvi

a vlasy-na bázi moči a vlasů Testy na založené na drogách na stimulanty, opioidy, halucinogeny, kanabinoidy, a depresivní látky

plodnost a těhotenství moč a krevní testy na těhotenství, indikace podmínek, jako je křehká x, cystická fibróza a míšní svalová atrofie (SMA (SMA (SMA (SMA (SMA ), hormonální testy proluteinizující hormon (LH), volný a celkový testosteron, estrogen, progesteron a folikuly stimulující hormon (FSH)

Gastrointestinální zdraví Příčiny gastrointestinálních problémů, jako jsou infekce Heliobacter pylori, celiakie, přítomnost tasemnic a intolerance laktózy

Obecné zdraví a wellness a ženy specifické pro zdraví a wellness a komplexní panely, které se běžně požadovaly pro zdravotní screeningy těžké kovy a toxiny toxiny a těžké kovy v krevním řečišti, včetně toxin Olovo, rtuť a selenium

hepatitida jednotlivé testy a panely k detekci virů hepatitidy A, B a C

hormony test mužů, žen a testosteronu S, které detekují estrogen, testosteron, dehydroepiandrosteron (DHEA) sulfát a globulin vázající pohlavní hormony (SHBG). Základní a komplexní panely pro muže a ženy

Testování imunity a titru Důkaz imunizace a očkování V minulosti, reakce imunitního systému proti určitým onemocněním

Infekční onemocnění protilátky jsou markery minulé expozice a infekci viry, včetně těch, které způsobují Covid-19, lymskou chorobu a mononukleózu Zdraví ledvin a jater Celkové zdraví ledvin a jater

sportovní testy bojové Sport, jako jsou smíšené bojové umělci, sportovci, další konkurenční jednotlivci a lidé podstupující substituční terapii testosteronu (TRT) Sexuálně přenosné infekce (STIS) 10 bakteriální a virové STI a test rané detekce HIV testosteron Celkové a volné hladiny testosteronu Zdraví štítné žlázy T3, T4 a TSH testy hodnotící zdraví štítné žlázy, diagnóza poruch štítné žlázy, jako jsou Hashimoto’s Thyroi Ditis Vitamin a výživa moč a krevní testy pro detekci hladin vitamínů a minerálů za účelem kontroly nadbytku nebo nedostatku vitamínu

covid-19 test protilátky CoVID-19, který poskytuje výsledky do 24 hodin nebo 2-3 dnů

Nakupujte nyní

ceny

V době zveřejnění se cena za testy pohybuje od 24 do 715 $.

Jednotlivé testy obecně stojí méně než Testy panelu.

Konzultace s lékařem bude stát dalších 95 $.

Healthlabs nepřijímá pojištění, ale přijímá platby HSA a PSA. Healthlabs také přijímá platby prostřednictvím hlavních kreditních karet a PayPal. a zadávání příkazů.

Healthlabs vs.

konkurenti

Následující jsou některé podobné značky jako Healthlabs a jak se porovnávají:

Healthlabs vs.

Walk-in-lab

Jak Healthlabs, tak Walk-in-lab umožňují jednotlivcům objednat si online a procházet testovacím procesem v nedaleké laboratoři.

Zatímco obě společnosti nabízejí komplexní testy, Walk-in-lab omezuje své partnerské laboratoře na Quest Diagnostics a Lab Corp. Healthlabs má více než 4 500 partnerských laboratoří.

Walk-in-lab nabízí jednotlivcům možnost vybrat si mezi jejich dvěma laboratořemi, které se mohou lišit v cenách.

Na druhé straně nabízí HealthLabs, aby odpovídaly cenám jeho konkurenta, kromě 10% slevy.

Walk-in-Lab nabízí na -Home Testovací sady, zatímco Healthlabs ne.

Nakupujte nyní

Healthlabs vs.

LetsgetChecked

Healthlabs nabízí širší škálu testů než LetsGetChecked, ale LetsgetChecked může být více Pohodlná a diskrétní možnost, protože jednotlivci mohou shromažďovat své vzorky doma. Stejně rychle jako u Healthlabs.

LetsgetChecked Lodě do U.K., Kanady a Irska, zatímco Healthlabs je omezen na laboratoře v USA, ale LetsGetChecked může být dražší než Healthlabs.

Lidé mohou zajistit, aby získali přesné výsledky doma sledováním pokynů jejich testovací sady LetsGetChecked. Vzorky podléhají podobným procesům laboratorních vzorků a CAP, CLIA a ISO certifikované laboratoře je zpracovávají.

Zde se dozvíte více o LetsGetChecked.

Nakupujte nyní

Healthlabs vs.

Everlywell

Podobně jako LetsGetChecked, Everlywell nabízí domácí testovací soupravy. Everlywell může být opět časově náročnější, ale pohodlnější a diskrétní možností testování ve srovnání se zdravotnictvím.

Everlywell má však méně možností než Healthlabs.

Celkově je Everlywell dostupnější než Healthlabs. Přestože si člověk může vybrat z širší škály testů se zdravotnickými výrobky, některé z testů Everlywellu jsou komplexnější. Použijte Everlywell.

Další informace o Everlywell ZDE Běžné otázky a odpovědi na Healthlabs:

je Healthlabs legitimní?

Ano. HealthLabs je legitimní poskytovatel online laboratorních testování, který nabízí širokou škálu testů a partnerů s více než 4 500 laboratořemi po celé USA, kde mohou jednotlivci probíhat testy.

Musím vidět lékaře Test Healthlabs?

Ne. Healthlabs používá své vlastní lékaře, kteří vydá formulář pro rekvizice laboratoře, aby jednotlivec mohl získat test Healthlabs, aniž by musel chodit k lékaři.

Kde jsou k dispozici HealthLabs? Jednotlivci jednoduše potřebují zavolat nebo objednat test online, vybrat umístění a vstoupit s jejich pořadí testovací nebo laboratorní rekviziční formulář.

HealthLabs je pohodlný poskytovatel testování laboratoří online. Jednotlivci mohou navštívit laboratoře, aby byli testováni na řadu podmínek bez předpisu.

V současné době existuje řada společností laboratorních testování. Osoba může zvážit typ testů, které potřebují, jak komplexní jsou testy společnosti a ceny testů, než si vyberou, kterou společnost má použít. Z recenzovaných studií, akademických výzkumných institucí a lékařských časopisů a asociací. Vyhýbáme se používání terciárních odkazů. V každém článku propojujeme primární zdroje – včetně studií, vědeckých odkazů a statistik – a také je uveďte v sekci zdrojů v dolní části našich článků. Další informace o tom, jak zajistíme, že náš obsah je přesný a aktuální čtením naší redakční politiky .

 • Znad, S. & Al-Sindary, M. (2021). Vitální akumulace některých těžkých kovů i

Contents